Захист неповнолітніх

Parimatch забороняє людям до 18 років використовувати будь -які свої послуги та веб-сайти. Parimatch Має право призупинити обліковий запис гравця, поки він/вона не надає інформацію, яка перевіряє відповідний вік, і неодноразово просить гравців про їхню інформацію про перевірку віку.

Parimatch рекомендує батькам або опікунам встановити авторитетну програмну систему фільтрування, наприклад, BetBlocker.org (безкоштовно) або будь -яка інша альтернатива, така як Гамбан.com (безкоштовна пробна версія), щоб запобігти входу неповнолітніх осіб на азартні сайти як частину батьківського контролю.

Ігрова залежність

У багатьох випадках азартні ігри класифікуються як нешкідливе проведення часу; це вважається соціально прийнятною формою рекреаційної діяльності. Тим не менш, проблеми, пов'язані з азартними іграми. За будь-яких обставин Parimatch не продовжує ділові стосунки з тими, хто страждає від розладів, пов'язаних з азартними іграми, або залежністю від азартних ігор.

Через фірмову внутрішню систему рамка відповідальної ігрової політики Parimatch служить основою для виявлення ризикованої поведінки. Система прапорців з клієнтами, які звучать на неприємності та/або діють, коли спілкуються з персоналу Parimatch або переживають повторні втрати та/або стикаються з можливими ризиками фінансового чи психічного здоров'я. Служба обслуговування клієнтів Parimatch контактує з такими людьми, щоб обговорити активацію варіантів самооблік та/або самостійного самоузгоду та покращити ситуацію.

Parimatch регулярно нагадує своїм клієнтам про ефективні інструменти для встановлення обмежень, такі як обмеження депозитів, обмеження витрат, обмеження часу сеансу та надає варіанти персоналізації підходу до встановлення обмеження. Тим, хто схильний до звикаючої поведінки, досвіду змін у особистих обставинах або виявляє ознаки психічних захворювань, рекомендується мати тайм-аут, щоб тимчасово охолонути десь від 1 до 6 тижнів.

Самоконтроль

Ми заохочуємо клієнтів пройти тест, щоб оцінити ступінь їх участі в азартних іграх, оскільки компульсивні азартні ігри - це справжнє питання. Щоб отримати додаткове тестування та додаткову інформацію про віртуальні та особисті зустрічі по всьому світу, можна відвідати http: // www.азартнонім.org/ga/вміст/20 запитань.

Ось кілька порад, як ви можете керувати своїми азартними іграми:

  1. Уникайте позики грошей на азартні ігри;
  2. Перш ніж грати, вирішіть бюджет на збитки та дотримуйтесь його;
  3. Застосувати інструменти саморозміщення;
  4. Дотримуйтесь ідеї, що це просто гра!
  5. Альтернативні азартні ігри з іншими видами діяльності або робіть часті перерви;
  6. Уникайте азартних ігор, коли в стресі, почуваючись погано чи стурбовано.

Самостійно

Це оператор’Обов'язок рекомендувати активізацію добровільного варіанту самоу пояснення, коли час від часу перестає бути веселим, перетворюється на щоденну одержимість, і ви не можете зупинитися.

Ми радимо вам повідомити нам, що ви хочете перестати користуватися нашим веб-сайтом та всіма послугами протягом певного періоду часу та зв’язатися з нашою командою підтримки електронною поштою або чатом. Також ми пропонуємо вам припинити отримувати рекламні або маркетингові матеріали від оператора та його філії.

Для того, щоб отримати контроль над своєю звичкою для азартних ігор, ми радимо вам поговорити з професіоналом з психічного здоров'я або зв’язатися.азартна терапія.org/ або азартні ігри анонімні на www.азартнонім.org.Великобританія.

Бути самоупровідним означає, що не може бути в змозі ставити або грати у свій попередній рахунок та/або депозитні кошти, або створити новий азартний рахунок у оператора.

Дія оператора

Оператор має право нав'язувати виключення гравцеві, який проявляє ознаки психічних захворювань, помилково спілкується та виявляє надмірну залежність від азартних ігор, відповідно до допомоги клієнтам’s рекомендації та оцінка.

Щоб забезпечити безпеку гравця, ми залишаємо за собою право тримати рахунки закритими або заперечувати запит на повторну активацію.

Ми тут, щоб запропонувати нашу підтримку, якщо у вас виникнуть питання чи проблеми, оскільки проблемні азартні ігри повинні бути вирішені негайно.