Parimatch IPL ставки

Parimatch IPL ставки

IPL 2022 - це індійська прем'єр -ліга, пов'язана з професійною грою в крикет. Під час свого існування цей чемпіонат став надзвичайно популярним серед багатьох користувачів з України, оскільки вони люблять гру в крикет.

Недарма ця ліга є найпопулярнішою і відвідувала цей день не лише в країнах Південної Азії, включаючи Індію, але і у всьому світі. Зрештою, чемпіонати з крикету, як і сама гра, залучають багато користувачів. Є 10 команд, що представляють різні штати України, і нижче ми спробуємо розповісти вам більше про всі особливості Parimatch IPL Live.

Як ми вже згадували вище, на чемпіонаті з крикету є 10 команд, і кожна команда змагається один проти одного в 1 на 1 матчі. Перші 2 матчі граються вдома та в гостях у протилежну команду в системі круглої рубіни на етапі ліги. Після цього етапу ліги 4 з 8 команд претендують на плей -офф, де 2 найкращі команди змагатимуться за шанс отримати право на остаточний бал IPL Live.

Команда, яка втратила змагання за місце у фіналі, все ще має шанс потрапити туди. Для цього йому доведеться зіграти другий кваліфікаційний матч проти команди, яка зайняла третє місце серед усіх команд. Заключний матч відбудеться між двома найкращими командами, щоб визначити чемпіона Індійської Прем'єр -ліги.

Правила гри в крикет не змінюються і залишаються класичними. Будь -яка з двох команд повинна набрати певну кількість очок за те, що вони перебігали по ігровому полі.

Гравець -кікер повинен підстрибувати м'яч і бігти до протилежної пошти від нього. Гравець, який стоїть на протилежному боці кікера, біжить до нього, намагаючись зайняти його місце. Кожен такий пробіг - це точка для кікера’S команда. Основна умова, яку повинні зробити гравці, - це торкнутися землі за лінією гри з будь -якою частиною тіла.

Таблиця майбутніх подій, дати

Після ознайомлення з правилами IPL та деякими функціями, це’Час, щоб дізнатися про майбутні події, пов’язані з Чемпіонату та датами матчів. У таблиці нижче ви можете знайти всі події та дати, пов’язані з IPL 2022.

Решта подій та матчів IPL ще невідомі. Щоб бути першим, хто дізнався про всі події та дати, пов’язані з чемпіонату Індійської Прем'єр -ліги, слідкуйте за ними на офіційному веб-сайті The Beatting Company Parimatch.

ПоєднуватиДата
Chennai Super Kings vs Kolkata Night Riders2 квітня
Sunrisers Hyderabad vs Rajasthan Royals3 квітня

Як зробити ставку на IPL

Щоб зробити ставку на будь -яку спортивну подію, чемпіонат чи турнір, вам потрібно зареєструвати свій рахунок на веб-сайті Parimatch. Для цього потрібно:

1

Перейдіть на офіційний веб-сайт та знайдіть кнопку реєстрації у верхньому правому куті сторінки.

2

Введіть особисту інформацію про себе, своє ім’я та прізвище, номер мобільного телефону, дату народження, пошту та пароль для вашого облікового запису, який буде використаний для входу.

3

Після того, як ви надаєте всю свою особисту інформацію, ви отримаєте електронний лист або код стільникового телефону, щоб підтвердити свою реєстрацію Parimatch.

4

Після підтвердження ви отримаєте повний доступ до веб-сайту, і ви зможете зробити ставку на будь -які спортивні події та чемпіонати, включаючи IPL сьогодні.

Реєстрація на сайті дуже проста і не займає багато часу, і будь -який користувач зможе впоратися з ним.

Типи ставок на події IPL

Типи ставок на події IPL

Ставки на Parimatch - це швидко і просто, але ми хотіли б зазначити той факт, що існує кілька способів зробити ставку на IPL. Нижче ми розповімо про всі типи ставок на події таблиці IPL у 2023 році.

Ставки на IPL

Будь -який матч, з яким ви можете слідкувати за живим, стає ще цікавішим, і на Parimatch ви можете не тільки слідувати, як гра йде, але й робите ставки під час неї. Шанси на матчі змінюються майже щохвилини, і ви можете зробити ставку з шансами, які ви хочете в будь -який момент. Крім того, ви можете спостерігати за гравцями команди, на яку ви хочете зробити ставку. А також дивіться все, що відбувається на полі під час матчу. Все це дозволяє не робити помилки і робити ставку в потрібний час.

Ставка на попередній матч IPL

Ставки в прямому ефірі, безумовно, ризиковані та цікаві, оскільки весь матч знаходиться прямо перед вашими очима, і ви можете зробити свої ставки, поки гра триває. Але ставки до матчів також доступні в Parimatch, і ці ставки будуть чудовими для менш ризикованого ставки. За допомогою попередніх ставок ви можете заздалегідь підготуватися до матчу, який вас цікавить. Тобто, у вас є можливість вивчити команду та місце проведення матчу, а також дізнатися все про гравців команди.

Ставки на результат матчу

Також на сайті Parimatch ви можете зробити ставку на результат матчу. Оскільки гра в крикет можлива з перемогою для однієї команди або нічиї. Ви можете спробувати вгадати результат матчу. Ставка на один із двох варіантів результату матчу та дотримуйтесь остаточного результату гри.

Подвійний шанс

Одна ставка, яка дозволяє користувачеві робити ставки на 2 з 3 результатів матчу. Ця ставка може бути зроблена лише в іграх, де є нічия, включаючи крикет. Отже, з подвійною ставкою, ви можете виграти, якщо одна з двох команд виграє, але якщо нічища трапиться, ви програєте.

На гандикап

Ставка на гандикап або головний старт дозволяє додати одну бал до команди чи спортсмена, на який ви робите ставку. Parimatch має безліч варіантів для надання ставок на гандикап, тож ви можете знайти той, який вам найбільше підходить.

Загальна кількість шансів

Цей тип ставок дозволяє вгадати загальну кількість балів в кінці матчу. Тобто, якби ви здогадалися про загальні очки обох команд, ви б перемогли.

Особисті бестах гравців

Ця ставка дозволяє зробити ставку на конкретного гравця і скільки очок він принесе команді.

Витягувати

За допомогою такої ставки ви отримуєте шанс передбачити результат нічиї до однієї сторони чи іншої команди. Ви виграєте, якщо правильно передбачити нічию.

Команди з рейтингом IPL у 2023 році

Далі ми хотіли б вказати команди та їх рейтинг на майбутній чемпіонат Індійської Прем'єр -ліги в 2023 році. Нижче ви побачите таблицю з сучасною та точною інформацією про команди.

КомандОчки
Столиці Делі20
Chennai Super Kings18
Королівські претенденти Бангалор18
Kolkata Knight Riders14
Індіанці Мумбаї14
Пенджабські царі12
Раджастан Роялс10
Sunrisers Hyderabad6
Лакнау0
Ахмедабад0

Шанси на виграш команди IPL у 2023 році

Далі ми хотіли б проаналізувати шанси виграти всі команди, які братимуть участь у чемпіонаті Індійської Прем'єр -ліги в 2023 році. Нижче ви можете побачити таблицю з шансами виграти ту чи іншу команду.

КомандШанси на перемогу
Столиці Делі5,5
Chennai Super Kings4,0
Королівські претенденти Бангалор7,0
Kolkata Knight Riders7,5
Індіанці Мумбаї4,5
Пенджабські царі9,0
Раджастан Роялс9,0
Sunrisers Hyderabad11,0
Лакнау11,0
Ахмедабад11,0

Поради щодо ставок на IPL 2022

Поради щодо ставок на IPL 2022

Після розповіді про шанси всіх команд, які змагаються в IPL 2022, ми’d люблю дати вам кілька порад щодо ставок на цю спортивну подію.

 1. Перевірте ставку на IPL. Перше і найголовніше, що слід враховувати при ставці на матч Індійської Прем'єр -ліги - це знати та перевірити шанси на гру. Шанси дозволяють вам заробити більше грошей на ставку, але вам потрібно знати, що будь -які шанси можуть змінитися в будь -який час.
 2. Перевірте графік матчів IPL. Вам завжди потрібно знати, коли відбувається певний матч. Особливо, якщо ви хочете зробити ставку на певну команду, гравця чи матч. Слідкуйте за всіма майбутніми графіками матчів IPL 2022, щоб ви завжди знали, коли грає ваша команда.
 3. Перш ніж зробити ставку на одну з команд, найкраще ознайомитись із складом, гравцями та місцем проведення матчу. Таким чином ви можете бути впевнені, що ваша команда виграє, і ви рідше втратите свою ставку.
 4. Перегляньте матчі в режимі прямого мовлення. Якщо ви знаєте команди та місце проведення, ви можете слідувати і ставити під час матчу. Багато факторів можуть призвести до втрати команд під час матчу. Щоб слідкувати.
 5. Виберіть найсильніших гравців команд. Якщо ви хочете максимізувати свої виграші, ви можете зробити ставку на найсильнішого гравця в команді. Щоб бути впевненим у певному гравці, краще прочитати його історії матчу та його поведінку на полі.

Бонуси Parimatch за ставки на IPL

Бонуси Parimatch за ставки на IPL

Parimatch букмекер’S веб-сайт також має Бонус за ставки на IPL. Якщо ви новий користувач сайту, ви можете отримати до 15000 грн на свій бонусний рахунок за ставки на IPL. Оскільки індійська Прем'єр -ліга ось -ось розпочнеться, і ви можете бачити і робити ставку на найцікавіші та захоплюючі чемпіонати, ви зможете помножити свій прибуток цим бонусом. Нижче наведено деякі правила отримання та використання.

Одне з головних правил отримання бонусу - це те, що ви повинні бути новим користувачем, який зареєструвався на веб-сайті компанії Parimatch Bookmaker. Реєстрація не займає багато часу, тому ви можете швидко почати отримувати бонус.

Переконайтеся, що ви активуєте свій бонус за депозит, коли ви реєструєте свій рахунок. Після реєстрації вам потрібно здати щонайменше 300 грн, а потім ви отримаєте бонус до 15000 грн за ставки на будь -які спортивні заходи, включаючи IPL.

Умови та умови використання бонусу

 1. Ви повинні прокатати суму бонусу в 10 разів під час ставок на спорт;
 2. Це має бути 10 експрес -ставок з шансами щонайменше 2.00;
 3. Після активації бонусу він буде доступний протягом 7 днів. Якщо ви не зробите’t встигаю зробити бонус, всі бонусні кошти будуть відраховані.

Додаток Parimatch для ставок IPL

Додаток Parimatch для ставок IPL

Окрім досить хорошої бонусної пропозиції за ставки на IPL, компанія Parimatch Company має свої Мобільний додаток де ви також можете зробити ставку на всі матчі IPL.

Додаток надзвичайно зручний у використанні, а також дозволяє робити ставку на попередній матч та інші типи ставок. Ви можете завантажити додаток Parimatch для ставок на IPL на офіційному веб-сайті, а реєстрація так просто, як на веб-сайті. Слідкуйте.

Поширення

 • З якої дати до якої дати відіграватимуть матчі IPL 2022?

  П'ятнадцятий сезон IPL планується тривати з 27 березня по 23 травня, але ви повинні врахувати той факт, що графік матчу може змінитися.

 • Чому ще немає інших матчів IPL 2022?

  Оскільки останній сезон IPL нещодавно закінчився, всі матчі будуть доступні на офіційному веб-сайті Parimatch дуже скоро.

 • Скільки команд братимуть участь у чемпіонаті?

  У цьому сезоні додаються 2 нові команди, тому в чемпіонаті буде 10 команд.

 • Де я можу знайти всю останню та перевірену інформацію про IPL 2022?

  Якщо ви хочете переконатися’Не пропустіть будь -які важливі матчі та дати, ви можете дотримуватися всіх матеріалів, пов’язаних із IPL, на офіційному сайті Parimatch.