Зверніться до Parimatch

Parimatch має команду служби обслуговування клієнтів.

Зверніться до наших експертів. Ми отримували велику кількість електронних листів та запитів останнім часом, і тому час відповіді може бути тривалим. Ми відповімо на ваш електронний лист, як тільки зможемо. Час відповіді може зайняти більше, ніж зазвичай, через велику кількість електронних листів. Ми цінуємо ваше терпіння і вибачаємось за незручності.

    Забули свої повноваження?

    Забув Ваш Parimatch Ім'я користувача або пароль? Не турбуйся. Це трапляється з усіма. У наш час ми повинні мати справу з величезною кількістю паролів та облікових записів, і дуже важко зберегти все в пам'яті. З іншого боку, запис паролів не є безпечним, оскільки шахраї можуть легко отримати доступ до них. Якщо ви забули своє ім’я користувача або пароль Parimatch, натисніть тут. Якщо ви знову натрапите на цю проблему в майбутньому, дотримуйтесь порад нижче:

    • Просити про допомогу. Наші представники підтримки готові допомогти вам відновити своє ім’я користувача чи пароль, а також відповісти на будь -які інші запитання у вашій зручності 24 години на день, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
    • Знайдіть свій час, вибираючи ім’я користувача та пароль - вони повинні бути унікальними та простими для запам'ятовування.

    Для будь -яких запитів наша команда обслуговування клієнтів доступна сім днів на тиждень через чат, який працює цілодобово. Або, якщо ви віддаєте перевагу, зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою [Захищений електронною поштою]