Угода про публічну пропозицію

Ця угода про надання азартних ігор на веб-сайті parimatch.у підписується між людиною, яка використовує азартні сервіси на веб-сайті parimatch.у (далі “Гравець”) та компанія PMSport n.V. (далі “Пара-матч”), зареєстрований та діє згідно із законодавством Курасао як однієї сторони (далі “Угода”).

Ця Угода є ефективною для справ, є загальнодоступною та включає положення угоди про адгезію.

1. Тема угоди.

1.1. Послуги щодо участі гравця у списку ставок

1.1.1. Відповідно до поточних процедур ігрових правил, затверджених Pari-матчем (далі – з “Правила”) Опубліковано за адресою https: // parimatch.in/en/умови та умови, Pari-матч надає гравцеві послуги щодо участі гравця у списку ставок. Англійська версія зазначених правил повинна переважати, якщо правила будуть представлені неанглійською мовою,

1.1.2. Pari-матч пропонує гравцеві можливість керувати ігровим обліковим записом на веб-сайті в Інтернеті ( parimatch.у) і створити ставки.

1.2. Послуги щодо участі в інших іграх на веб-сайті parimatch.у

1.2.1. Відповідно до поточної процедури, затвердженої Pari-матчем, який передбачений для кожної гри в Tab “Як грати?” (далі – з “Ігрові правила”), Pari-матч надає гравцеві послуги щодо участі гравця в інших іграх, представлених на веб-сайті парамет.com

1.3. Правила та ігрові правила є частиною цієї Угоди. Положення цієї Угоди переважають у разі конфлікту між положеннями Правил та/або іграми та цією Угодою.

1.4. Положення цієї Угоди стосується послуг щодо участі в інших іграх на веб-сайті parimatch.у і до служб щодо участі гравця у списку ставок.

1.5. Гравець вважається тим, що він прийняв умови та умови цієї Угоди щодо реєстрації гравця на Pari-матч’S веб-сайт в Інтернеті (parimatch.в) , і ознайомився з правилами та ігровими правилами в повному обсязі. Гравець вважається, що погодився грати відповідно до цього, і погоджується з електронною поштою та SMS-сповіщеннями про нові послуги’S ставки зборів та комісійних ставок для передачі коштів,

2. Права та зобов'язання сторін.

2.1. Pari-матч повинен:

2.1.1. Зареєструйте гравця та надайте йому спеціальний номер ігрового облікового запису.

2.1.2. Надайте гравцеві з можливістю контролювати ігровий рахунок.

2.1.3. Підтримуйте конфіденційність інформації про гравця, придбаного під час реєстрації, гравця’S Ігрові результати та розрахунки з ним, розміщували ставки та іншу інформацію відповідно до Закону про захист особистих даних, Curacao 2013.

2.1.4. Надайте гравцеві цілодобову технічну підтримку по телефону “гаряча лінія” та електронна пошта.

2.2. Pari-матч має право:

2.2.1. У випадку, якщо гравець не виконає положення цієї Угоди або правил/ігрових правил, призупиніть надання послуг.

2.2.2. В односторонньому порядку вносити зміни до умов цієї Угоди. Pari-матч не робить’T Надіслати додаткові сповіщення гравця щодо змін у правилах/іграх та договору. Гравець повинен сам дотримуватися відповідних змін.

2.3. Гравець повинен:

2.3.1. Отримайте всебічне пояснення з усіх неоднозначних питань, читаючи правила себе/ігрові правила.

2.3.2. Зберігайте конфіденційно пароль доступу та кількість його ігрового облікового запису. Pari-матч не несе відповідальності за будь-яку претензію у гравці справи, надає своє ім’я користувача, пароль або номер рахунку іншій особі. Незалежно від того, чи були вони уповноважені гравцем, усі транзакції, здійснені за допомогою правильного імені та пароля та/або номера рахунку, будуть вважатися дійсними.

2.4. Гравець має право:

2.4.1. Відповідно до правил/правил ігор, отримайте повний перелік ставок від Pari-матчу

2.4.2. Після того, як попередньо повідомляв нас електронною поштою, яка була надіслана із зареєстрованої електронної адреси, і після авторизації на веб-сайті клієнт має право в односторонньому порядку відмовитись від гри з Parimatch один раз на 90 днів. Після остаточних розрахунків обліковий запис буде заблокований.

Гравець може повторно подати запит на відмову від гри у виняткових випадках, але не менше ніж через тридцять (30) днів після попереднього запиту. Компанія підтримує право відмовитись знову блокувати рахунок.

2.4.3. У спосіб, призначений правилами/ігровими правилами, встановіть обмеження ігрового облікового запису на максимальному розмірі ставок та коштів, витрачених або подають самоузахуру з гри на власний розсуд.

3. Процедура врегулювання.

3.1. Усі поселення здійснюються відповідно до застосовних правил/ігор. Гравець’S Країна проживання або країни, де гравець розташований у момент отримання послуг Pari-матч, визначає всі парі-матч’S Ставки зборів та комісійних ставок для передачі грошових фондів. Правила/ігрові правила визначають весь Pari-матч’S Ставки зборів та комісійних ставок за переказ коштів визначаються в

3.2. Гравець несе відповідальність за дотримання врегульних документів та правильність своїх платежів.

3.3. Фактична отримання коштів на рахунках PMSport n.V. означає факт оплати.

3.4. У випадку, якщо обліковий запис клієнта був заблокований через шахрайські чи інші незаконні дії гравця, решта на його ігровому рахунку передається парним матчем особам, постраждалим від таких дій гравця, або для благодійних внесків.

3.5. Оплата гравцеві здійснюється за процедурою, встановленою правилами/іграми у разі технічних проблем з Pari-матч’s Система поселення.

3.6. Гравець не отримує кредиту за ігрові операції від Pari-матчу.

3.7. Цей же ігровий рахунок використовується для служб участі гравця у списку ставок та для служб участі в інших іграх на веб-сайті parimatch.у.

4. Спеціальні умови та обов'язки сторін.

4.1. Якщо гравець розкрив номер рахунку та пароль для доступу до нього, Pari-матч не несе відповідальності за безпеку коштів на ігровому рахунку.

4.2. У разі тимчасових технічних проблем із серверними та електронними каналами зв'язку, що може спричинити нездатність гравця використовувати Pari-матч’S послуга, Pari-матч не несе відповідальності за втрачений прибуток.

4.3. Pari-матч не несе відповідальності за якість операцій фінансових та технічних партнерів та агентів.

4.4. На прохання державних установ, Pari-матч не несе відповідальності за надання інформації про гравця, придбаного під час реєстрації, поставив ставки, гравця’S Ігрові результати та розрахунки платежів з ним. Для оцінки його фінансової платоспроможності або вибору маркетингових продуктів та послуг для нього гравець дозволяє Pari-матчу збирати, зберігати та використовувати персональні дані.

4.5. Гравець в повному обсязі передбачає всі ризики, пов'язані з використанням Інтернету, телефонних ліній та іншими засобами спілкування.

4.6. Гравець повністю відповідає за пароль для доступу до ігрового облікового запису та його безпеки.

4.7. Гравець’S Реєстрація передбачає повне задоволення функціями безпеки, що використовуються PMSPORT N.V.

4.8. Гравець’S Реєстрація передбачає, що гравець запевняє:

4.8.1. Відповідно до закону країни проживання або закону країни, де гравець розташований у момент отримання послуг Pari-матч, гравець підтверджує, що він досяг 18 років і має право отримувати послуги, що надаються Парі -Матч.

4.8.2. Гравець є законним власником коштів, які він передає на свій ігровий рахунок.

4.9. Гравець надає парі-матчу свою згоду на перевірку своєї країни проживання чи країни, де гравець знаходиться в момент отримання послуг Pari-матч, вік, а також ідентифікацію особистості гравця.

4.10. Гравець гарантує, що вся інформація, надана ним у Pari-матч, є правдою.

4.11. Англійська версія зазначених правил повинна переважати, якщо правила будуть представлені неанглійською мовою.

4.12. Pari-матч може заблокувати гравця’S Ігрового рахунку та розслідування дій гравця відповідно до правил/правил ігор у випадку, якщо Pari-матч дізнається, що гравець не досяг 18 років, і у випадку виявлення будь-якої шахрайської чи іншої незаконної діяльності з цього часу гравця.

4.13.Pari-матч не надає послуг на території країн із законодавством, що забороняє споживання онлайн-послуг, що надаються на веб-сайті parimatch.у, Зокрема, на території наступних країн: Естонія, Франція, Республіка Кіпр, Великобританія Великобританії та Північна Ірландія, Італія, США, Ізраїль, Сінгапур, Кахнава Мохак (Канада).

Парійний матч цим повідомляє, що Сінгапурський закон забороняє надання віддалених азартних послуг клієнтам, які фізично присутні в Сінгапурі. Незважаючи на вищезазначені положення в цьому розділі, Pari-матч не зобов’язаний: (i) повідомити гравця про існування чи вміст положень законодавства, що забороняє споживання онлайн-послуг, які надаються на веб-сайті parimatch.у, та (ii) поради з таких питань.

4.14. На момент отримання онлайн-послуг від Pari-матчу гравець цього гарантує

(a), як зазначено в Розділі 4.13 З цієї угоди він/вона фізично не присутній на території жодної з країн;

(b) На момент отримання послуг від Pari-матчу він/вона дотримується законодавства країни гравця’S громадянство та/або країни на території якої присутній гравець, стосовно права або заборони споживати послуги, що надаються на веб-сайті parimatch.у.

4.15. У зв'язку з сплатою податків або іншими обов'язковими зборими від доходів, отриманих від Pari-матчу, гравець незалежно здійснює дії, які можуть вимагати положення законодавства країни гравця’Податкова резиденція та/або країни, в якій гравець знаходиться в момент отримання виграшу. Парій не повинен консультувати з таких питань і не інформує гравця про існування чи зміст таких положень законодавства.

5. Форс мажор.

5.1. У випадку обставин сили мажора (обставини непереборної сили, які виходять за рамки волі сторін угоди, включаючи дії державних органів влади, які унеможливлюють сторони виконати свої зобов'язання, а також пожежу, Потоп, інші стихійні лиха), сторони погодилися з тим, що сторони звільняються від своїх зобов’язань за цією Угодою на тривалість згаданих обставин.

Кожна сторона має право розірвати цю Угоду і не несе відповідальності за таке розірвання у випадках, коли ефект згаданих обставин триває більше, ніж на 30 (тридцять) календарних днів, за умови, що вона повідомляє іншу сторону щонайменше 15 (п'ятнадцять) До закінчення. Документ, виданий Торгово -промисловою палатою, є достатнім доказом сили мажори. Паріймат’s відмова повернути кошти від гравця’S Ігровий рахунок не повинен бути наслідком зростання згаданих обставин.

6. Порядок та процедура вирішення спорів.

6.1. Гравець’Претензії враховуються парами-матчем не пізніше 10 (десять) календарних днів після дати, коли виникли такі суперечки, і лише в письмовій формі. 30 (тридцять) календарні дні - це період розгляду гравця’S претензії.

6.2. Тільки якщо гравець володіє відповідними фінансовими документами, що підтверджують оплату розміщеної ставки, враховується претензії парі-матч.

6.3. (КураçAO Court або Antillephone n.V, який уповноважений та регулюється урядом КуриçAO, згідно з законами КуриçAO. Антилефона n.V., вирішує суперечки, що виникають стосовно цієї угоди. Позивачі повинні надіслати свої електронні листи на CERTR[Захищений електронною поштою])

7. Право інтелектуальної власності

7.1. Усі звуки, зображення, відео, елементи дизайну, текст, графіка, музика та їх вибір та диспозиція на Pari-матч’S веб-сайт (Parimatch.в), а також компіляції вихідних кодів, програмного забезпечення, програмного забезпечення та всіх інших матеріалів є предметом захисту власних прав, які мають або належать Pari-матч, або використовується парі-матчем за ліцензією, виданою третім сторонами, будучи їх власники та авторські права. Наскільки будь-які матеріали можна завантажити або надрукувати, окремі частини можуть бути надруковані для особистих та некомерційних цілей гравця, і такі матеріали також можна завантажити на один персональний комп'ютер.

7.2. Використання пара-відповідності’S послуги не дає права гравця на будь -які права інтелектуальної власності (e.g., Ноу-хау або торгові марки, авторські права), що належать Pari-матч або будь-яка інша третя сторона.

7.3. Гравець не має права робити або дозволяти іншій особі публікувати, орендувати, ліцензувати, копіювати, зберігати, продавати, розповсюджувати, змінювати, додавати, видаляти, руйнувати або порушувати роботу веб-сайту (Parimatch.в) або будь-який з його розділів будь-яким чином, а також безпосередньо чи опосередковано заважає або порушувати операції веб-сайту (Parimatch.в) (або планувати такі дії) або змінювати його, за винятком випадків, коли він відбувається в процесі використання або перегляду веб-сайту (parimatch.в) відповідно до правил/ігор.

8. Висновок та розірвання угоди.

8.1. Коли гравець реєструє в Інтернеті за адресою parimatch.у, Цей момент розглядається як момент укладення угоди.

8.2. Коли Pari-відповідність повідомляє гравця з підтвердженням усіх остаточних поселень, момент розірвання угоди вважається остаточним моментом.

8.3. Немає призначення гравця’s зобов'язання згідно з цим Договором дозволено. Гравець не може призначити жодних прав чи зобов’язань згідно з будь -якою іншою особою чи суб'єктом господарювання, а також його зобов'язання за цією Угодою.

8.4. Pari-матч залишає за собою право частково передавати або призначати права та зобов’язання за цією Угодою, не повідомляючи про гравця або в цілому, за умови, що будь-яка така передача буде або умовами як сприятлива для гравця, або на одних і тих же умовах.

8.5. Сторони керуються законами Курасао з усіх питань, не охоплених цією Угодою 8.6. На веб-сайті parimatch.у, Pari-матч надає послуги з участі гравця у списку послуг та ставок на участь в інших іграх відповідно до ліцензії на азарт.V. під законодавством Кюрасао.

Main / About Company

Parimatch - компанія, яка розпочала свою історію в 1996 році.

Ця невелика компанія -ставка перетворилася на міжнародну ігрову мережу понад 400 бізнес -одиниць через понад 15 років . Наші офіси діють у Росії, Танзанії, Кіпрі, Білорусі, Казахстані.

Ми прагнемо до постійного та проактивного вдосконалення технологій надання послуг, як одного з лідерів ІС у азартному бізнесі, розширюючи список ліг та чемпіонатів, збільшуючи кількість щоденних спортивних змагань, а також ігор та розваг.

PARIMATCH-це попередня, надійна компанія з надання ставок, де завжди можна зробити виграшну ставку на чемпіонат, улюблений спорт чи футбольний клуб. Parimatch надає ставки в прямому ефірі, ставки 24 години на день, статистику та аналітику, а також поточні спортивні новини та турнірні столи.

Понад 200 ліг та 600 спортивних змагань щодня, 20 спорту та 60 країн, на яких можна зробити ставку. Ми прагнемо бути кращими.І це не обмеження.

Однією з наших головних цілей є постійне вдосконалення та розвиток наших послуг та функцій, які ми можемо запропонувати вам.

Політика безпеки

1. Загальні положення

1.1. Веб-сайт надає он-лайн послугу ставок, яка є:

 • Реєстрація облікових записів для користувачів;
 • оплата коштів з акаунтів для ставок та заряджання коштів користувачам, які ставлять на ставки;
 • Відповідно до правил роботи гри, дозволяє користувачам робити ставки за рахунок балансу рахунку ставок;
 • Дозволяє користувачам керувати своїми обліковими записами та надає користувачам доступ до цілодобового доступу до своїх акаунтів для ставок.

1.2. Політика безпеки перелічує правила, що регулюють операції з особистою інформацією користувачів. Компанія забезпечує дотримання норм як фінансовими агентами, які проводять фінансові операції, так і користувачі.

2. Операції з особистою інформацією про користувачів системи

2.1. Інформація про користувачів збирається для:

 • Упорядкуйте безпечні транзакції з рахунками різних платіжних систем та банківськими картками клієнтів.
 • Щоб уточнити будь-які питання, мати гарячу лінію з користувачем.
 • Запобігайте будь -якій зв'язку з користувачами.

2.2. На етапі реєстрації облікового запису клієнтів у компанії’S Система, інформація про користувачів накопичується

2.3. Користувач повинен подати заявку на наступну інформацію для реєстрації:

 • Ім'я, прізвище, як зазначено в ідентифікаційній картці;
 • адреса проживання;
 • адреса електронної пошти;
 • контактний номер;
 • відсканована копія ідентифікаційного документа з фотографією, що підтверджує ідентифікаційну карту;
 • Користувач повинен надати свою ідентифікацію гаманця WebMoney (користувач не повинен самостійно змінити цю ідентифікацію) для роботи з платіжною системою WebMoney;
 • Користувач повинен надати свою ідентифікацію облікового запису WebMoneyBookers (Користувач не зможе самостійно змінити цю ідентифікацію) для роботи з платіжною системою MoneyBookers;

2.4. Parimatch ніколи не співпрацює з анонімними користувачами.

2.5. Лише після того, як було підтверджено, що власником рахунку ставок у компанії є власником рахунків у платіжних системах, компанія та її фінансові агенти проводять усі фінансові операції . Незалежно від ступеня відносин, іншим особам заборонено як відправляти, так і отримувати будь -які грошові замовлення.

2.6. За забороні будь -які грошові замовлення між рахунками ставок.

2.7. Користувач має право зареєструвати лише один акаунт ставок у компанії’S система.

2.8. Таким чином, як він зараховував кошти, користувач має право зняти кошти зі свого рахунку. Клієнт може перейти на іншу платіжну систему для роботи зі своїм рахунком, але залишок рахунку ставок та сума ставок у плей-оф потребують рівного 0.

2.9. Компанія’S Система автоматично протоколює інформацію з браузера користувача, включаючи IP-адресу.

2.10 З його обліковим записом на зареєстрованій електронній пошті користувач може отримати повідомлення про активні операції.

2.11. Інформація про користувача не може бути розкрита, оскільки вона є конфіденційною, а також не може бути продана і передана третьій стороні.

3. Обіцяння безпеки

3.1. Пароль, введений клієнтом при реєстрації доступу до користувачів, захищає акаунти ставок. Цей пароль дозволяє користувачеві розміщувати ставки та надає доступ до інформації про обліковий запис ставок.

3.2. Користувач реєструє інший пароль для проведення активних транзакцій з рахунком (зняття грошей, зміна персональних даних тощо.). Цей пароль може бути відповіддю на таємне запитання, відоме лише власнику облікового запису

3.3. Система передачі даних використовує стандартну SSL-етапцію з ключовою довжиною 256 біт. Міжнародне сертифікатне агентство Thawte Consulting надав цей сертифікат.

3.4. Усі транзакції з клієнтами банківських карток проводяться на спеціально захищеній сторінці, яка має сертифікат PCI DSS зі спеціальною системою доступу і належить до системи обробки.

3.5. Компанія’S Персонал не може отримати доступ до даних банківських карток клієнтів

4. Компанія’S Система має право:

 • У випадку, якщо підозра на шахрайство, відмовляйся здійснювати операції, поки не буде доведено навпаки.
 • Якщо він намагається пошкодити систему або завдати шкоди іншим користувачам, заблокуйте користувача.
 • У випадку, якщо персональні дані невірні або неповні, відмовляйтеся від проведення транзакцій.
 • За умови, що користувачі поінформовані про поправки, вносять зміни до політики безпеки

Ми цінуємо свою лояльність клієнтів, які довіряють нам вільним часом та грошима та нашим іменем.

Parimatch докладає всіх можливих і неможливих зусиль для захисту наданої інформації та поважає право на конфіденційність своїх клієнтів.

Несанкціонований доступ ззовні до нашого сайту неможливий через сильний захист.

Компанія Parimatch ставок приймає ваші особисті дані виключно для наших загальних потреб. Наприклад, для забезпечення своїх коштів, обробки своїх ставок, а також інформування про наші нові продукти та функції.

Ваша електронна адреса, яку ви вказуєте під час реєстрації, буде використана лише для отримання важливих повідомлень, інформації та забутих паролів. Треті сторони не можуть отримати доступ до ваших даних.

У свою чергу, ви не повинні розголошувати свій пароль, номер вашого облікового запису ставок у мережі Parimatch або будь -яких інших даних.

Разом ми зробимо свою співпрацю безпечною та приємною.

Цей текст буде оновлений, якщо зміниться наша політика конфіденційності. Час від часу рекомендуємо перевірити його на оновлення.

Відповідальність

У світі азартних ігор ми розуміємо відповідальність, яку несе компанія, що ставить ставки.

Ми хотіли б, щоб ви зрозуміли, що казино, ставки, покер та решта наших продуктів - це розваги в першу чергу.

Ставка компанія Parimatch відкриває шлях до світу азартних ігор для вас.

Щоб співпрацювати з букмекером вигідним та задовільним, ми хотіли б запропонувати вам кілька порад:

 1. Уникайте ставок або гри під впливом наркотиків та алкоголю.
 2. Якщо у вас депресія або поганий настрій, не сідайте, щоб грати.
 3. Освічуйте себе і розслабтеся, зробіть кілька перерв під час гри, щоб відволіктися.

Призначений результат не є офіційною інформацією та має інформативний характер.

Вам слід краще перевірити остаточні результати на офіційних сторінках.

Компанія Parimatch не несе відповідальності за точність поточного результату матчу.