Що таке скачки на конях?

Що таке скачки на конях

Кінні перегони - один із найстаріших видів спорту у світі. Ставки на конях за гроші існує протягом століть, особливо в України. Сучасна епоха коней рістів розпочалася на початку 19 століття з британською потрійною короною. Правила коней прості: перемогти, кінь повинен прийти в першу чергу. І це здається досить легким завданням, правда? Що’s, де кінні перегони стають цікавими, оскільки всі учасники спеціально тренують себе та своїх коней, щоб бути найкращими з найкращих.

У той час як НБА, наприклад, має 30 команд з 15 гравцями, а це означає, що в цілому 450 гравців, виходить за рамки коня. Щорічно тисячі людей відвідують скачки, щоб стати переможцем. І це’чому у вас буде набагато більше можливостей для ставок! Кінні перегони популярні в галузі ставок. Ось чому Parimatch, Як один з найкращих букмекерів у світі, пропонує своїм гравцям, які ставить на скачки.

Останні матчі на конях

Як ми вже згадували, ставки на конях та наконечники - це величезна угода, саме тому для гравців є багато пропозицій ставок. Але, як їх є тона, важливо знати про останні гонки. Дратувати’не хвилюйся, ми ознайомимося з цією темою. Нижче ви можете переглянути таблицю, яка представляє останні гонки та дати.

ПоєднуватиДата
Убережний27 січня
Клаптик26 січня
Донкастер29 січня
Лінгфілд29 січня
Наас30 січня
Фонтвелл30 січня

Як зробити ставку на скачки

Якщо ви’повторно шанувальник коней і багато знає про це, або як і спорт, і хочете заробити на ньому гроші, вам потрібно зробити ставку. Але як ми робимо ставку на скачки на конях у Parimatch? Дратувати’не хвилюйся, процес дуже простий і виграний’t не витрачайте велику частину часу. Ви легко зможете зробити ставку після виконання кроків, які ми підготували для вас. Отже, щоб зробити ставку на скачки на конях на Parimatch, вам потрібно

1

Створити аккаунт.

Перш за все, вам потрібен рахунок, щоб зробити ставки. Ви можете створити обліковий запис як на веб-сайті, так і за допомогою Parimatch’S Socking Scalling App. Незалежно від методу, щоб створити обліковий запис, вам потрібно натиснути на жовтий “Реєстрація” кнопка у верхньому правому куті головної сторінки. Ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації миттєво.

2

Заповніть деталі.

Тепер вам потрібно заповнити необхідну інформацію. Після вас’Зробив це, просто натисніть на “Створити рахунок” кнопка.

3

Зробити депозит.

Тепер, коли у вас є рахунок, вам потрібно внести гроші, щоб зробити ставку. Клацніть на “Депозит” кнопка, виберіть метод оплати, який вам найбільше подобається, і введіть суму, яку ви хочете депозити.

4

Виберіть матч, на який ви хочете зробити ставку.

Тепер це’s час зробити ставку. Перейдіть до секції з перегоном на конях, і виберіть матч, на який ви хочете зробити ставку. Після цього виберіть бажаний результат, введіть суму, яку ви хочете зробити, і підтвердити.

І це’s! Просто, правда? Після цих кроків ваша ставка буде активною, і якщо ваша ставка виграє, ви отримаєте свої виграшні гроші.

Типи ставок на скачки

Типи ставок на скачки

Як і будь -який інший вид спорту, у конях також є свої типи ставок. І робити кращі ставки, це’s дуже важливо знати різницю між ними. Отже, нехай’s перегляньте їх усіх.

 • Прямі ставки. У такому типі ставок ви можете перемогти залежно від місця, на яке ви ставитесь, отримуєте. Це означає, що ви можете виграти, якщо кінь або перше, друге, або третє місце.
 • По всіх напрямках. Це ставка, де ви робите 3 ставки. Ви ставите на себе коня, щоб закінчити або перше, другий чи третій. Якщо ваш кінь виграє, ви виграєте всі 3 ставки. Якщо ваш кінь завершить друге місце, ви виграєте 2 з 3 ставок. Якщо ваш кінь посів третє місце, ви виграєте 1 з 3 ставок.
 • Екзотичні ставки. Ця ставка передбачає більше одного коня, численні комбінації та більше однієї раси. Він також включає вертикальні, горизонтальні та джекпоти ставки. Вертикальні або одноразові ставки, передбачають прогнозування першої пари фінішів в одній гонці. Горизонтальні перегони передбачають прогнозування переможців декількох перегонів. Ставки на джекпот передбачають ставку з конкретними вимогами, які виграють.

Команди коней з рейтингами у 2023 році

При ставці на скачки, це’s Важливо знати рейтинги гонщиків. Ось чому ми представляємо вам рейтинги, які представляє світовий рейтинг наглядового комітету.

РангРейтингПоверхняДеталі коняЙофТренер
1129РKnicks go (США)2016 рікБред Кокс
2127ТАдаяр (IRE)2018 рікЧарлі Епплбі
5126ТСв. Марк’S базиліка (FR)2018 рікАйдан О’Бріен
6125ТBaaeed (GB)2018 рікВільям Хаггас
10124ТЕФОРІЯ (JPN)2018 рікЮїчі Шикато
15123РОсновна якість (США)2018 рікБред Кокс

Шанси на скачки на конях

Тепер, коли ми’ve дізнався про найкращих коней та їх тренерів, це’час дізнатися про коні ставки, представлені для коней у Париматч. Це важливе питання, оскільки вам потрібно знати шанси, щоб зробити кращі ставки з більшими перемогами. Отже, у таблиці нижче ви можете побачити деякі шанси на матчі конях у Parimatch.

ПоєднуватиКоманда бігунівШанс
КлаптикІнді п'ятірка11/4
КлаптикРізка реакція3/1
КемптонАксель Джеклін7/4
КемптонПозаколоний10/3
ЛінгфілдЛора Булліон2/1
ВінкантонШирокко’s мрія5/2
ГрейвіллОтримати КартерSp
ГрейвіллАльма-матерSp

Поради щодо того, як зробити ставку на коні 2023

Поради щодо того, як зробити ставку на коні 2023

При ставці на скачки, це’s Важливо навчитися якомога більше. Це не просто для того, щоб бути більш освіченим, а знати, що помітити при робити ставки, і робити кращі ставки. Ми підготувались до вас, підказки щодо ставок на кінські скачки 2023, які допоможуть вам зробити більше ставок з більш високими шансами на виграш.

 • Розглянемо всі можливі змінні. ви’e повинен розглянути курс, доріжку, поверхню, жокей, перешкоди, відстань та погоду. Коли ти думаєш про це, ти’Спроба передбачити групу диких тварин, що бігають по полю, саме тому це’s Важливо зосередитись на одній невеликій території за один раз і будувати назовні з цього положення.
 • Зосередьте свої ставки на вибраному періоді гонки з самого початку до кінця, що’s відбувається в бігу на основі історичної поведінки коней у цій гонці. ви’Знайдіть, що коні роблять те саме і знову і знову.
 • Поспостерігайте за ринком. Кінні перегони існують вже дуже тривалий період, так і воно’s трохи простіше знайти інформацію. Зауважте, які коні та тренери досягли успіху, і ви зможете зробити кращі ставки.

Додаток Parimatch Corsing Scaring

В той час як ставки - це весело, і це’з важко сперечатися, можуть бути випадки, коли ти дононеш’t Майте доступ до свого ПК. Але що робити, якщо ви хочете зробити ставки навіть у цій ситуації? Відповідь проста: додаток!

Parimatch пропонує своїм гравцям можливість завантажити безкоштовний мобільний додаток, доступний як для пристроїв Android та iOS. Ви можете легко Завантажте додаток І для Android, і iOS, відвідавши офіційний сайт ставок. Додаток для ставок на конях, а також на конях ставок на Індію надає вам усі ті ж процедури, що і офіційний веб-сайт. Ви можете створити обліковий запис або увійти до вже існуючого, депозиту та зняття грошей, використання бонусів та акцій, і, звичайно, розміщувати ставки.

Це’s також варто згадати, що якщо ви не зробите’Не хочеться завантажити додаток, але хочете використовувати Parimatch на своєму мобільному пристрої, ви можете використовувати мобільну версію веб-сайту без проблем.

Бонуси за конями в Parimatch

Це’не секрет, що гравці, які займаються ставками, хочуть мати від цього додаткові переваги. Це означає, що вони хочуть не тільки грошей, але й бонуси. І Parimatch надає вам це!

Parimatch пропонує своїм гравцям великий спектр різних бонусів на вибір у різних видах спорту, а скачки на конях не є винятком. Бонусний розділ Parimatch - один з найбільших на ринку букмекерів, а це означає, що ви легко знайдете бонус за скачки, що вам найбільше підходить.

Поширення

Поки ми в основному покривали все, що стосується коней на Parimatch, у вас, мабуть, виникнуть власні запитання. Тож дозвольте нам допомогти вам у цій проблемі та відповісти на них!

 • Які методи оплати я можу використовувати?

  Parimatch пропонує своїм гравцям використовувати Google Pay, UPI, Paytm, MasterCard, Visa, Net Banking, Transper Transper, Neteller, Skrill, Astropay та Ecopayz. Це’S також варто згадати, що ви можете здати та зняти рупій.

 • Чи оновлюються матчі для скачок?

  Звичайно. Кінні перегони - це вид спорту, де матчі відбуваються майже щодня, так що так, Parimatch постійно оновлює свої ставки на скачки на конях.

 • Що робити, якщо можу’t зробіть ставку на скачки?

  Якщо з якоїсь причини ви можете’t поставте ставку, будь ласка, зв’яжіться з командою підтримки. Підтримка Parimatch працює цілодобово, і вона є багатомовною, а це означає, що вони легко допоможуть вам у вашій проблемі.